Ostatnio odświeżono dzień temu
Łączna liczba odznak7515 371 XP
Normalny7093.3% całości
Foliowany56.7% całości
Specjalne2736.0% całości
93.3%Normalny
Normalny
7093.3%
Foliowany
56.7%
Specjalne
2736.0%
Rozkład poziomów
10 najwyższych poziomów odznak według liczby zdobyćRzadkość
Odznaki pogrupowane według liczby osób, które je zdobyły
Poz. 157391 XPNormalny

Poz. 150 XPNormalny

Poz. 4100 XPNormalny

Poz. 2200 XPNormalny

Poz. 3300 XPNormalny

Poz. 5500 XPNormalny

Poz. 5500 XPNormalny

Poz. 1100 XPWydarzenie
Summer Collection - 2025 1
804.6K21.0Klip 2025
Pale Orange, Green, Orange, Moss Green, Magenta
Circle · Plants

Poz. 110 XPNormalny

Poz. 1100 XPWydarzenie
Summer Sale 2025 - Level 1
331.4K31.9Klip 2025
Black, White, Purple, Onyx, White Smoke, Lavender Purple
Device · scanner

Poz. 1100 XPFoliowany

Poz. 1100 XPFoliowany

Poz. 1100 XPFoliowany

Poz. 1100 XPFoliowany

Poz. 1100 XPFoliowany

Poz. 7700 XPWydarzenie

Poz. 1100 XPNormalny

Poz. 1100 XPNormalny

Poz. 1100 XPNormalny

Poz. 1100 XPNormalny

Poz. 4400 XPNormalny

Poz. 5500 XPNormalny

Poz. 1100 XPWyprzedaż

Poz. 150 XPNormalny

Poz. 4100 XPNormalny

Poz. 101000 XPWydarzenie

Poz. 3300 XPNormalny
Vampire Survivors: Golden Experience
52.6K1.4Kmar 2024
Red, Yellow, Light Sky Blue, Dark Red, Blue, Goldenrod
Circle · Gem

Poz. 1100 XPNormalny

Poz. 131300 XPWydarzenie

Poz. 1100 XPNormalny

Poz. 1100 XPNormalny
Magician
64.8K6.4Ksty 2024
Red, Gray, Magenta, Platinum, Pastel Scarlet, Mulberry
Circle · Abstract · Geometric · Shapes · Cracked

Poz. 1100 XPNormalny

Poz. 1100 XPNormalny

Poz. 1100 XPNormalny

Poz. 1100 XPNormalny

Poz. 1100 XPNormalny

Poz. 1100 XPNormalny

Poz. 1100 XPNormalny
716.9K41.6Kgru 2023
Tan, Deep Sky Blue, Light Sky Blue, Cyan, Teal, Blue, Light Tan
1 · Human

Poz. 1100 XPNormalny

Poz. 1100 XPNormalny

Poz. 1100 XPNormalny

Poz. 1100 XPNormalny

Poz. 1100 XPNormalny

Poz. 1100 XPNormalny

Poz. 150 XPNormalny

Poz. 4100 XPNormalny
Steam Awards Nomination Committee 2023
1.7M185.2Klis 2023
Orange, White, Purple
Envelope · Unobtainable · Limited Event

Poz. 1100 XPNormalny

Poz. 1100 XPNormalny

Poz. 1100 XPWyprzedaż

Poz. 5500 XPNormalny
2–32 z 75










































