Łączna liczba odznak7515 371 XP
Normalny7093.3% całości
Foliowany56.7% całości
Specjalne2736.0% całości

Podział według typu

Podział na odznaki normalne, foliowe i specjalne
93.3%Normalny
Normalny
7093.3%
Foliowany
56.7%
Specjalne
2736.0%

Rozkład poziomów

10 najwyższych poziomów odznak według liczby zdobyć

Rzadkość

Odznaki pogrupowane według liczby osób, które je zdobyły
Power Player
Poz. 157391 XPNormalny

Power Player

12.3M0paź 2026
Brown
Game Collector
Steam Replay 2025
Poz. 150 XPNormalny

Steam Replay 2025

31.7M963.0Kgru 2025
Red, Deep Pink, White, Wine
Steam Logo
Steam Awards Nomination Committee 2025
Poz. 4100 XPNormalny

Steam Awards Nomination Committee 2025

2.0M146.1Klis 2025

Brak dostępnych tagów

RainbowDoug
Poz. 5500 XPNormalny

RainbowDoug

23.9K12.1Klip 2025
Pale Yellow, Orange, Yellow, Amber, Goldenrod
Animal · Monkey
Community Patron
Poz. 110 XPNormalny

Community Patron

24.0M892.0Klip 2025
Red, Navy, Dark Red, Blue
Steam · Seal
Summer Sale 2025 - Level 1
Poz. 1100 XPWydarzenie

Summer Sale 2025 - Level 1

331.4K31.9Klip 2025
Black, White, Purple, Onyx, White Smoke, Lavender Purple
Device · scanner
A New World !
Poz. 1100 XPFoliowany
828588lip 2025
Gray, Green, Brown, Blue, Electric Green, Green Blue
Building · Tree
Death
Poz. 1100 XPFoliowany
2.2K1.2Klip 2025
Pale Orange, Gray, Green, Silver, Orange
Sword
Alien
Poz. 1100 XPFoliowany
1.7K944lip 2025
Red, Gray, Green, Orange
Military · Fire · Mechanical · Tank · Explosion
Golden Microchip
Poz. 1100 XPFoliowany

Golden Microchip

785551lip 2025
Orange, Yellow
Gem · Octagon · Sparkle · Jewel
Steam Year In Review 2024
Poz. 150 XPNormalny

Steam Year In Review 2024

37.3M1.3Mgru 2024
Red, Gray, Cyan, Teal, Platinum, Rose Gold
Steam Logo · 2024
Steam Awards Nomination Committee 2024
Poz. 4100 XPNormalny

Steam Awards Nomination Committee 2024

1.8M150.7Klis 2024
Gray, Silver, White
Envelope
Vampire Survivors: Golden Experience
Poz. 3300 XPNormalny

Vampire Survivors: Golden Experience

52.6K1.4Kmar 2024
Red, Yellow, Light Sky Blue, Dark Red, Blue, Goldenrod
Circle · Gem
Magician
Poz. 1100 XPNormalny
64.8K6.4Ksty 2024
Red, Gray, Magenta, Platinum, Pastel Scarlet, Mulberry
Circle · Abstract · Geometric · Shapes · Cracked
U Did It
Poz. 1100 XPNormalny

U Did It

670.5K41.1Ksty 2024
Tan, Pink, Black, Brown, Melanzane
Meat · Bone · Sparkles
Beginner Rafter
Poz. 1100 XPNormalny

Beginner Rafter

480.4K23.6Ksty 2024
Red, Yellow, Brown, Lemon Chiffon, Coffee
Wood · Tool · Hook
VGI Pixcellerator 2 AGP
Poz. 1100 XPNormalny

VGI Pixcellerator 2 AGP

75.2K6.8Kgru 2023
Gray, Orange
Circle · Pixel Art · Logo · Pixels · Wing
Corpse
Poz. 1100 XPNormalny
52.2K3.6Kgru 2023
Gray, Platinum
Outline · Circle · Human Body
Steam Year In Review 2023
Poz. 150 XPNormalny

Steam Year In Review 2023

39.9M1.5Mgru 2023
Indigo, Orange, White, Purple
Event Badge · Unobtainable · Limited Event
Steam Awards Nomination Committee 2023
Poz. 4100 XPNormalny

Steam Awards Nomination Committee 2023

1.7M185.2Klis 2023
Orange, White, Purple
Envelope · Unobtainable · Limited Event

2–32 z 75

Używamy niezbędnych plików cookie do działania witryny. Liczymy wyświetlenia stron bez plików cookie i bez Twojego konta. Opcjonalna analityka łączy Twoje wizyty z Twoim kontem. Bez reklam, bez sprzedawania danych. Polityka prywatności