Łączna liczba odznak4210 334 XP
Normalny4197.6% całości
Foliowany12.4% całości
Specjalne2457.1% całości

Podział według typu

Podział na odznaki normalne, foliowe i specjalne
97.6%Normalny
Normalny
4197.6%
Foliowany
12.4%
Specjalne
2457.1%

Rozkład poziomów

10 najwyższych poziomów odznak według liczby zdobyć

Rzadkość

Odznaki pogrupowane według liczby osób, które je zdobyły
Director of Acquisitions
Poz. 549799 XPNormalny

Director of Acquisitions

1.4M0cze 2026
Gray
Game Collector
Steam Awards Nomination Committee 2025
Poz. 4100 XPNormalny

Steam Awards Nomination Committee 2025

2.0M0lis 2025

Brak dostępnych tagów

Community Contributor
Poz. 330 XPNormalny

Community Contributor

6.6M0cze 2025
Red, Navy, Dark Red, Blue
Steam · Seal
Community Patron
Poz. 330 XPNormalny

Community Patron

10.7M0cze 2025
Red, Navy, Dark Red, Blue
Steam · Seal
Winter Collection - 2024 14
Poz. 141400 XPWydarzenie

Winter Collection - 2024 14

192.6K1.8Kmaj 2025
Red, Pale Yellow, Yellow, Crimson, White, Blue, Pastel Scarlet
Christmas · Ornament · Circular · Decoration · Winter
Steam Year In Review 2024
Poz. 150 XPNormalny

Steam Year In Review 2024

37.3M1.4Mgru 2024
Red, Gray, Cyan, Teal, Platinum, Rose Gold
Steam Logo · 2024
Steam Year In Review 2023
Poz. 150 XPNormalny

Steam Year In Review 2023

39.9M1.6Mgru 2023
Indigo, Orange, White, Purple
Event Badge · Unobtainable · Limited Event
Steam Awards Nomination Committee 2023
Poz. 4100 XPNormalny

Steam Awards Nomination Committee 2023

1.7M192.3Klis 2023
Orange, White, Purple
Envelope · Unobtainable · Limited Event
The Geometrical Fish
Poz. 1100 XPNormalny

The Geometrical Fish

10.4K547sie 2023

Brak dostępnych tagów

Stun
Poz. 1100 XPFoliowany
777480cze 2023
Yellow, Light Cyan, Black, Gold, Cyan, Brown
Glowing · Square · Sparkle · Human
Steam Replay 2022
Poz. 150 XPNormalny

Steam Replay 2022

79.0M2.4Mgru 2022
Magenta, Hot Pink, White, Blue, Purple
Steam · Event Badge · Unobtainable · Limited Event
2022 Steam Next Fest October Edition
Poz. 6100 XPNormalny

2022 Steam Next Fest October Edition

834.3K61.5Kpaź 2022
Orange, Blue Violet, Purple
Event Badge · Unobtainable · Limited Event
Clorthax's Paradox Party Badge
Poz. 10250 XPNormalny

Clorthax's Paradox Party Badge

4.5M280.9Kcze 2022
Green, Magenta, Deep Pink
Event Badge · Retro · Face · Unobtainable · Limited Event
Badge Level 4
Poz. 4400 XPNormalny

Badge Level 4

90040cze 2022
Green, Pink, Black
Flower Pot
Ian
Poz. 1100 XPNormalny
12.6K875gru 2021
Gray, Navy, Blue, Platinum, Green Blue
Girl · Anime · Male · School Uniform
Steam Awards Nomination Committee 2021
Poz. 250 XPNormalny

Steam Awards Nomination Committee 2021

3.5M76.1Klis 2021
Red, Indigo, Pink, Purple
Event Badge · Face · Unobtainable · Limited Event
Steam Awards Nomination Committee 2021 - Classic Edition
Poz. 20 XPNormalny

Steam Awards Nomination Committee 2021 - Classic Edition

3.5M76.1Klis 2021
Orange, Magenta, Deep Pink, White
Event Badge · Envelope · Limited Event
The Gorilla Scientist
Poz. 1100 XPNormalny

The Gorilla Scientist

1.4M110.9Kcze 2021
Green, Moss Green
Event Badge · Gorilla · Unobtainable · Limited Event
Steam Awards Nomination Committee 2020
Poz. 4100 XPNormalny

Steam Awards Nomination Committee 2020

1.5M212.8Klis 2020
Yellow, Gold, White
Event Badge · Envelope · Unobtainable · Limited Event
Scarlett
Poz. 3300 XPNormalny
15.7K835lis 2020
Tan, Light Sky Blue, Blue Violet, Cyan, White, Blue, Purple, Light Tan, Green Blue
Face · Anime Girl · Animal Girl
Black Dragon
Poz. 1100 XPNormalny

Black Dragon

269.2K22.8Klis 2020
Red, Gray, Black, White, Onyx, White Smoke, Wine
Sword · Dragon · Emblem · Circular Badge
Blocktopus
Poz. 5500 XPNormalny

Blocktopus

6.1K2.3Klip 2020
Pale Yellow, Yellow
Block · Lego
Steam Grand Prix 2019
Poz. 111100 XPNormalny

Steam Grand Prix 2019

3.8M0lip 2019
Gold
Event Badge · Grand Prix · Nature · Leaf · Unobtainable · Limited Event
Steam Grand Prix 2019 – Team Corgi
Poz. 1100 XPNormalny

Steam Grand Prix 2019 – Team Corgi

5.5M431.8Kcze 2019
Orange, Amber
Event Badge · Grand Prix · Unobtainable · Limited Event
Winter 2018 Knick-Knack Collector
Poz. 14250 XPNormalny

Winter 2018 Knick-Knack Collector

1.4M126.3Ksty 2019
Brown
Event Badge · Unobtainable · Limited Event · Plaque
Steam Awards Nomination Committee 2018
Poz. 4100 XPNormalny

Steam Awards Nomination Committee 2018

1.4M188.5Klis 2018
Orange Red, Orange, Cyan, White, Teal
Event Badge · Envelope · Limited Event
Community Leader
Poz. 3500 XPNormalny

Community Leader

12.2M1.2Mpaź 2018
Gray, Pale Yellow, Yellow, Black
Circle · Coin
Steam Awards Nomination Committee 2016
Poz. 375 XPNormalny

Steam Awards Nomination Committee 2016

1.4M58.1Klis 2016
Cyan, White, Teal
Envelope · Unobtainable · Limited Event
Years of Service
Poz. 10500 XPNormalny

Years of Service

103.2M373.5Ksie 2015
Gray, Navy, Blue
Anniversary

Używamy niezbędnych plików cookie do działania witryny. Liczymy wyświetlenia stron bez plików cookie i bez Twojego konta. Opcjonalna analityka łączy Twoje wizyty z Twoim kontem. Bez reklam, bez sprzedawania danych. Polityka prywatności