Łączna liczba odznak4210 334 XP
Normalny4197.6% całości
Foliowany12.4% całości
Specjalne2457.1% całości
97.6%Normalny
Normalny
4197.6%
Foliowany
12.4%
Specjalne
2457.1%
Rozkład poziomów
10 najwyższych poziomów odznak według liczby zdobyćRzadkość
Odznaki pogrupowane według liczby osób, które je zdobyły
Poz. 549799 XPNormalny

Poz. 4100 XPNormalny

Poz. 330 XPNormalny

Poz. 330 XPNormalny

Poz. 141400 XPWydarzenie
Winter Collection - 2024 14
192.6K1.8Kmaj 2025
Red, Pale Yellow, Yellow, Crimson, White, Blue, Pastel Scarlet
Christmas · Ornament · Circular · Decoration · Winter

Poz. 150 XPNormalny

Poz. 150 XPNormalny

Poz. 4100 XPNormalny
Steam Awards Nomination Committee 2023
1.7M192.3Klis 2023
Orange, White, Purple
Envelope · Unobtainable · Limited Event

Poz. 1100 XPNormalny

Poz. 1100 XPFoliowany

Poz. 1100 XPNormalny

Poz. 4400 XPNormalny
Maid of the Scarlet Devil Mansion
3.2K83maj 2023
Navy, Tan, Pink, White, Blue, Pastel Pink, Light Tan
Anime Girl · Maid · Full Body · Touhou

Poz. 1100 XPNormalny

Poz. 150 XPNormalny

Poz. 6100 XPNormalny
2022 Steam Next Fest October Edition
834.3K61.5Kpaź 2022
Orange, Blue Violet, Purple
Event Badge · Unobtainable · Limited Event

Poz. 1100 XPNormalny

Poz. 1100 XPNormalny

Poz. 5500 XPNormalny

Poz. 10250 XPNormalny
Clorthax's Paradox Party Badge
4.5M280.8Kcze 2022
Green, Magenta, Deep Pink
Event Badge · Retro · Face · Unobtainable · Limited Event

Poz. 4400 XPNormalny

Poz. 1100 XPNormalny

Poz. 1100 XPNormalny
12.6K875gru 2021
Gray, Navy, Blue, Platinum, Green Blue
Girl · Anime · Male · School Uniform

Poz. 5500 XPNormalny

Poz. 250 XPNormalny

Poz. 20 XPNormalny

Poz. 4400 XPNormalny

Poz. 1100 XPNormalny
The Gorilla Scientist
1.4M110.9Kcze 2021
Green, Moss Green
Event Badge · Gorilla · Unobtainable · Limited Event

Poz. 4100 XPNormalny
Steam Awards Nomination Committee 2020
1.5M212.7Klis 2020
Yellow, Gold, White
Event Badge · Envelope · Unobtainable · Limited Event

Poz. 3300 XPNormalny
Scarlett
15.7K835lis 2020
Tan, Light Sky Blue, Blue Violet, Cyan, White, Blue, Purple, Light Tan, Green Blue
Face · Anime Girl · Animal Girl

Poz. 1100 XPNormalny

Poz. 1100 XPNormalny
Black Dragon
269.2K22.8Klis 2020
Red, Gray, Black, White, Onyx, White Smoke, Wine
Sword · Dragon · Emblem · Circular Badge

Poz. 5500 XPNormalny

Poz. 1100 XPWyprzedaż

Poz. 111100 XPNormalny

Poz. 1100 XPNormalny
Steam Grand Prix 2019 – Team Corgi
5.5M431.6Kcze 2019
Orange, Amber
Event Badge · Grand Prix · Unobtainable · Limited Event

Poz. 14250 XPNormalny
Winter 2018 Knick-Knack Collector
1.4M126.3Ksty 2019
Brown
Event Badge · Unobtainable · Limited Event · Plaque

Poz. 2200 XPWyprzedaż
Steam Awards 2018 - 2
902.6K28.6Kgru 2018
Gray, Pale Yellow, Yellow, Brown, Melanzane
Computer · Headphones · Woman · Egyptian

Poz. 4100 XPNormalny
Steam Awards Nomination Committee 2018
1.4M188.5Klis 2018
Orange Red, Orange, Cyan, White, Teal
Event Badge · Envelope · Limited Event

Poz. 3500 XPNormalny

Poz. 2200 XPNormalny

Poz. 375 XPNormalny

Poz. 10500 XPNormalny



















